About Us

Offstage at Divadlo Bez zábradlí

Nový Offstage Divadelní klub/Theater Bar se nachází v Divadle Bez zábradlí a je elegantním místem, kde si můžete dát drink nebo rychlé občerstvení před, během i po představení. Jen pár minut od stanic metra Můstek a Národní třída se Offstage otevírá hodinu před představením a zůstává otevřeno do pozdních hodin, aby vám nabídlo nejlepší vína z Chile a Argentiny, italské prosecco a klasický výběr whisky, ginu, vodky, tequily a rumu. v teplém, sofistikovaném prostředí. Návštěvníci divadla dostanou po představení 20% slevu na svůj první drink v baru.

Divadlo Bez zábradlí slaví v roce 2021 své 30. výročí svou obvyklou eklektickou řadou her a představení – od Shakespeara po Woodyho Allena. Divadlo – sídlící v nádherném historickém Paláci Adria – založili Hana a Karel Heřmánkovi v roce 1991. Stejně jako od počátku v Divadle Bez zábradlí i nadále hrají jedni z nejlepších herců země, jejichž portréty zdobí stěny zrekonstruovaný Offstage Bar.

Přijďte k nám před a po show a zjistěte, proč lidé mluví o novém Offstage Baru.

Contact us
img-05
ABOUTUS20211015_offstage_0039
img-07
front2B-20211015_offstage_0157

Located at Divadlo Bez zábradlí, the new Offstage Divadelni Klub/Theater Bar is an elegant place to grab a drink or a quick snack before, during, and after a show. Just minutes from the Můstek and Národní třída metro stations, Offstage opens one hour before performances and stays open late to offer you the best wines from Chile and Argentina, Italian prosecco, and a classic selection of whiskies, gin, vodka, tequila, and rum in a warm, sophisticated setting. Theater patrons receive a 20% discount on their first drink in the bar after the show.

Divadlo Bez zábradlí is celebrating its 30th anniversary in 2021 with its usual eclectic array of plays and performances — from Shakespeare to Woody Allen. The theater — housed in the stunning and historic Palác Adria — was founded by Hana and Karel Heřmánek in 1991. As it has since the beginning, Divadlo Bez zábradlí continues to feature some of the country’s best actors, whose portraits grace the walls of the refurbished Offstage Bar. 

Please come join us before and after the show and see why people are talking about the new Offstage Bar.

Our partners: