Offstage v Divadle Bez zábradlí

Offstage Divadelní klub/Theater Bar se nachází v Divadle bez zábradlí a je krásným místem, kde si můžete dát drink nebo rychlé občerstvení před, během i po představení.
Nachází se pouze pár minut chůze od stanice metra Můstek a otevírá se vždy hodinu před představením.
Přijďte k nám posedět do pozdních večerních hodin a ochutnat z naší nabídky třeba ta nejlepší vína z Chile a Argentiny, italské prosecco nebo klasický výběr whisky, ginu, vodky a rumu.
Divadlo Bez zábradlí sídlící v nádherném historickém Paláci Adria na Jungmannově náměstí baví svými komediemi diváky z celé České republiky již více než 30 let.
V roce 1991 ho společně založili Hana a Karel Heřmánkovi a na jevištních prknech se zde vystřídal nespočet známých českých herců, jejichž portréty zdobí stěny Offstage baru.
Offstage bar je útulný prostor s tou správnou atmosférou i pro soukromé akce, které si zde můžete domluvit.
Přijďte k nám do Offstage baru a zjistěte sami, čím je tak výjimečný.

Catering

Naše divadelní kavárna nabízí exkluzivní cateringové služby pro soukromé akce. Připravíme personalizované menu přímo na míru vašim potřebám a poskytneme prvotřídní servis v jedinečné atmosféře našeho prostoru. Užijte si kombinaci vynikajících pokrmů, nápojů a profesionálního přístupu, které z vaší akce udělají nezapomenutelný zážitek.